Piramida życia w zgodzie z cukrzycą.Do napisania tego posta zainspirowała mnie nowo poznana osoba, która napisała: “Tobie to chyba całkiem nieźle żyje się z cukrzycą.”

😮Od tamtej pory nie mogłam przestać o tym myśleć. Przecież żyję dokładnie tak samo, jak inni i w tym samym czasie. Mam dostęp do tych samych możliwości terapeutycznych co inni. Cukrzyca wpasowała się w moje życie jak puzzel

Opracowałam piramidę życia w zgodzie z cukrzycą. Zawarłam w niej etapy, przez które przeszłam dochodząc do tego etapu. 💪Coaching zdrowia, o którym mówi się co raz więcej i pojawiają się pierwsze prace badawcze miał kluczowy wpływ na moje życie. Choć coach, który nauczył mnie coachingu opuścił już nas, jego praca doprowadziła mnie na sam szczyt piramidy życia w zgodzie z cukrzycą. Podsumowanie wizyty diabetologicznej w styczniu 2022: po 33 latach cukrzycy typu 1 cukrzyca w stanie stabilnym, bez powikłań.

🥇Coaching zdrowia ma swoje szczególne miejsce.

❤️Jeśli dotychczasowe starania w kierunku życia w zgodzie z cukrzycą rozczarowały Cię. Jeśli chcesz dbać o zdrowie w cukrzycy ale nie wiesz od czego zacząć? Jeśli chcesz uniknąć porażek w drodze na sam szczyt piramidy życia w zgodzie z cukrzycą. Skorzystaj z sesji w ramach coachingu zdrowia. Coaching to znana i wykorzystywana na świecie metoda wspierania ludzi w radzeniu sobie ze zmianą oraz w wyznaczaniu kluczowych dla własnego rozwoju celów i ich osiąganiu. Coaching zdrowia (jako interaktywny, profesjonalny proces oparty o dialog) prowadzi do głębszego poznania samego siebie, swoich możliwości, zasobów, przestrzeni, w których aktualnie możliwe są zmiany w dotychczasowym stylu życia.

W procesie coachingu zdrowia coachee (osoba poddająca się procesowi coachingu) pozbywa się ograniczeń, oporów i/lub przekonań, które blokują realizację celów terapeutycznych. Podczas pierwszych sesji osoba z cukrzycą pod okiem coach’a wybiera i precyzyjnie formuje cele oparte o cele terapeutyczne wyznaczone przez lekarza, planuje działania możliwe do wykonania w określonym czasie oraz zwiększa motywację i determinację do działania oraz osiągania celów. Proces coachingu zdrowia z osobą z cukrzycą polega na zadawaniu przez coach’a wartościowych pytań oraz motywowaniu do działania wykorzystując opracowane techniki coachingowe.

Zapraszam dołącz do Akademii Doskonalenia w Diabetologii ADD Pojedyncza sesja trwa 1,5 h. Jeśli coachee wybiera kilka sesji odbywają się one w odstępie 3 tygodni. Inwestycja:1 sesja: 450 pln + 23% VAT 5 sesji: 1750 pln + 23% VAT (5X350 pln + 23% VAT) ☎️ 690 485 261