Dziś zdrowie jest najważniejsze. Czy troszczysz się o partnerkę/partnera i chcesz pomóc w dbaniu o zdrowie?

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu walentynkowego zapraszam na sesje w ramach Coachingu Zdrowia (Heath Coaching). Podczas sesji prowadzimy interaktywny dialog i pracujemy nad:- Doprecyzowaniem celów terapeutycznych np. osiągnięciem należnej masy ciała, wypracowaniem nawyku regularnej aktywności fizycznej i/lub zdrowym odżywianiu, zdobyciem spokoju i równowagi wewnętrznej, – Wzmacnianiem motywacji do ich osiągnięcia, – Skupianiem uwagi na tym co najważniejsze, – Pozbywaniem się balastów i ograniczających przekonań, – Planowaniem kroków i etapów realizacji CELÓW- Inspiracją do podejmowania nowych kroków i działań. Sesje przebiegają w pełnym zaufaniu i dyskrecji. Spontaniczne opinie uczestników sesji:

„To było dla mnie bardzo wartościowe spotkanie.” „Jestem zachwycona mocą spotkania z Tobą. Dziękuję za kolejne kamyczki, które mi wrzucasz. Nie mogę doczekać się kolejnego spotkania.”

„Rok 2022 to rok transformacji. Ja postawiłam na rozwój osobisty. Jestem Coachee u ciepłej, z mocą sprawczą Edyty Wojtczak.”

Zapisy pod nr telefonu: 690 485 261