Edyta Wojtczak

“Pomagam w osiąganiu celów osobistych, zawodowych, terapeutycznych i zdrowotnych.

Efekt – szczęśliwe i zgodne życie.”

Edyta Wojtczak

Z wykształcenia pielęgniarka, magister edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora oraz absolwentka studiów podyplomowych Zarządzania Marketingowego oraz Profesjonalnego Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego. Certyfikowany trener biznesu. Posiada ponad 20letnie doświadczenie pracy w marketingu branży farmaceutycznej w wiodących koncernach farmaceutycznych (Novo Nordisk, Pfizer, Eli Lilly, Abbott, Polpharma Biologics oraz Aptissen)  na stanowiskach eksperta ds. edukacji osób dorosłych z chorobami przewlekłymi, edukatora zdrowotnego i Kierownika Produktu oraz Marketing Managera. 

Założycielka i wieloletni opiekun merytoryczny Szkoły Edukacji Diabetologicznej dla pielęgniarek i położnych SEDNO. Głównym celem szkoły SEDNO – nieustanne kształcenie w kierunku szeroko pojętej świadomej i profesjonalnej opieki diabetologicznej. 

Konsultant Biologii Totalnej – w trakcie certyfikacji. 

 

Od 2022 roku prowadzi projekt edukacyjny Akademię Doskonalenia w Diabetologii©. Specjalizuje się w profilaktyce cukrzycy oraz opiece nad pacjentem z cukrzycą i/lub najbliższej rodziny. Opracowała „Piramidę życia w zgodzie z cukrzycą”©, która pomaga zrozumieć etapy w realizacji nadrzędnego celu opieki diabetologicznej – życia w zgodzie z cukrzycą bez doświadczania jej późnych powikłań. Przygotowała matrycę edukacyjną prowadzącą do przejęcia odpowiedzialności za proces leczenia w cukrzycy. Uważa, że „życie z cukrzycą to sztuka”, której pacjent uczy się od momentu diagnozy, aż do końca swoich dni.

Od 1988 roku żyje z cukrzycą typu 1. Posiada wieloletnie doświadczanie w codziennym dawkowaniu insuliny za pomocą penów insulinowych oraz pompy insulinowej.

Z pasją wykonuje zawód Coacha w obszarach coachingu: zdrowia i zdrowego stylu życia, osobistego/życiowego, umiejętności, budowania relacji oraz biznesowego i kariery. Realizuje autorskie programy rozwoju osobistego z wykorzystaniem metody profesjonalnego coachingu dla osób indywidualnych oraz grup i zespołów. 

  1. Prowadzi wiele szkoleń w zakresie działalności trenerskiej tj.
  2. negocjacje nastawione na WIN WIN, zarządzanie konfliktem, wypalenie życiowe i zawodowe, zarządzanie procesem sprzedaży od planowania do zakupu, 

W kręgu jej zainteresowań pozostaje marketing farmaceutyczny, filozofia KAIZEN, psychologia i rozwój osobisty, aromaterapia, taniec, bieganie, ćwiczenia siłowe i joga.

LatA z cukrzycą

Lat doświadczenia pracy w marketingu

Godzin Coachingu

Szkoleń i kursów

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszam na mój  AUTORSKI PROGRAM EDUKACJI DIABETOLOGICZNEJ I COACHINGU ZDROWIA 

Zapraszam na

spotkania edukacyjnO – Mentoringowe

jeśli brakuje Ci wiedzy z zakresu cukrzycy i radzenia sobie w trudnych momentach lub

coaching ZDROWIA

jeśli nie realizujesz celów terapeutycznych i/lub zdrowotnych, a chcesz poukładać życie w zgodzie z cukrzycą, w swoim tempie i zgodnie z Twoimi aktualnymi możliwościami.

 

Edyta Wojtczak